Czas trwania: 18 Kwi 2020 - 25 Kwi 2020
Lokalizacja: Ukraina / Truskawiec
Cena: 1399 PLN
Rezerwuj Teraz!

POBYT SANATORYJNY – TRUSKAWIEC

–  wycieczka do Lwowa gratis –

CENA: 1 399 ZŁ/OS
Termin: 18.04 – 25.04.2020

Truskawiec to jedno z najstarszych i najbardziej znanych uzdrowisk na Ukrainie oraz całym świecie, położony na malowniczym przedgórzu Karpat w odległości 100 km od Lwowa i 90 km od ukraińsko-polskiej granicy. Unikalne w skali światowej pokłady wód mineralnych (15 źródeł – Naftusia, Sofia, Maria, Bronisława, Józia, Edward i inne), złoża wosku górskiego, klimat Truskawca oraz zabiegi dają bardzo dobre wyniki leczenia w chorobach nerek (kamica), układu moczowego, chorobach wątroby, trzustki, pęcherzyka żółciowego, chorobach przewodu pokarmowego, cukrzycy, chorobach kobiecych i zapaleniach prostaty. Truskawiec posiada pełną infrastrukturę uzdrowiskową, a w tym nowoczesne zakłady sanatoryjne, wspaniałe pijalnie wód mineralnych, parki zdrojowe i czyste powietrze. Przyjemne spędzenie czasu umożliwiają liczne kawiarnie, restauracje, sale koncertowe i muzea.

ZAKWATEROWANIE:   SANATORIUM ELITE DNIEPRO
W sanatorium znajdują się klimatyzowane pokoje z bezpłatnym WiFi. Recepcja w obiekcie czynna jest przez całą dobę. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów satelitarnych, czajnik, prysznic, bezpłatny zestaw kosmetyków oraz biurko.
Każdy z nich obejmuje prywatną łazienkę, a niektóre również balkon.

Na terenie Sanatorium Dniepro znajduje się wysokiej klasy baza diagnostyczna, co pozwala na wczesne zdiagnozowanie pacjenta i podjęcie właściwego leczenia (wszystkie zabiegi na miejscu), pijalnia wód mineralnych, jadalnia, restauracja, bar, sala koncertowa, apteka, biblioteka, basen, sauna, wanny z hydromasażem.

ZAKWATEROWANIE: Pokoje 2-osobowe z łazienką, TV i lodówką.
Dopłata do pokoju 1 osobowego 35 zł /doba – 245zł ( 7 dni)

Transport: autokar z Rzeszowa

Wyżywienie 3 x dziennie – dietetyczne.

ZABIEGI:  3-4 x dziennie wg zaleceń lekarza

CENA ZAWIERA: transport, 7 noclegów, wyżywienie 3 x dziennie, zabiegi lecznicze wg zaleceń lekarzy sanatoryjnych, opiekę pilota, ubezpieczenie KL, NNW, bagaż, ubezpieczenia od chorób przewlekłych, wycieczkę do Lwowa

CENA NIE ZAWIERA ubezpieczenia od kosztów rezygnacji (4% wartości imprezy), dopłaty do pok. 1-os., wycieczek fakultatywnych.

Drukuj ofertę

Rezerwuj Teraz!