Czas trwania: 3 dni
Lokalizacja: Praga
Cena: od 780 PLN
Rezerwuj Teraz!

Praga / Czechy

– wycieczka autokarowa z Rzeszowa – 

Termin i cena:
17.07.19.07.2020    – 810 zł
11.09.-13.09.2020    – 810 zł
16.10.-18.10.2020    – 780 zł

Program:
1 dzień

wyjazd z dworca autobusowego PKS w Rzeszowie (ul. Grottgera) – stanowisko „M” o godz. 6.00. Przejazd trasą: Kraków, Katowice, Ostrava do Morawskiego Krasu k/Brna – zwiedzanie pięknej Jaskini Punkwiowej z urokliwą Przepaścią Macochy (spływ łódkami korytem rzeczki Punkwi). Obiadokolacja w restauracji. Przejazd do Pragi – zakwaterowanie, nocleg.
2 dzień
śniadanie, zwiedzanie Pragi (UNESCO); Dzielnica Mała Strona z Hradczanami; klasztor na Strahowie, Plac Loretański z Loretą i Pałacem Czerninów, Plac Hradczański z Pałacem Arcybiskupim, Zamek Praski z katedrą św. Wita. Czas wolny, zwiedzanie barokowej dzielnicy; Plac Malostranski z perłą praskiego baroku – kościół św. Mikołaja, Kościół Karmelitański, kamienny Most Karola. Obiadokolacja w restauracji malostranskiej. Spacer po ogrodzie hrabiego Waldsztajna. Wieczorny rejs statkiem po Wełtawie. Nocleg.
3 dzień
śniadanie, zwiedzanie Pragi (UNESCO) – Królewski Trakt; Stare Miasto, Plac Republiki z Wieżą Prochową i perłą secesji – Domem Miejskim, Uniwersytet Karola, Teatr Operowy, Rynek Staromiejski z ratuszem i Zegarem Orloj. Czas wolny (dla chętnych możliwość udziału we mszy św. w j. polskim), zwiedzanie Placu Wacława z pomnikiem patrona kraju i Muzeum Narodowym. Wyjazd (ok. godz. 14.00) z Pragi w trasę powrotną do kraju. Przyjazd do Rzeszowa
ok. godz. 24.00.

Świadczenia zawarte w cenie:
przejazd komfortowym autokarem, opieka pilota, 2 noclegi w hotelu*** w Pradze (pokoje 2, 3 osobowe
z łazienkami), wyżywienie: 2 śniadania i 2 obiadokolacje, ubezpieczenie: NNW (15.000 zł), KL
z włączeniem chorób przewlekłych (10.000 euro) i bagaż (1.000 zł) SIGNAL IDUNA.

Uwaga:
koszt dodatkowy stanowią (obowiązkowa płatność na miejscu): bilety wstępu, lokalni przewodnicy oraz inne obligatoryjne opłaty 800 CZK/os.
Uczestnicy wycieczki muszą posiadać ważny dowód tożsamości (dowód osobisty lub paszport).
Kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

KOD: PTTK

Drukuj ofertę

Rezerwuj Teraz!