Rezerwuj Teraz!

 Praga 3 dni

1 dzień

Wyjazd   o godz. 4 .00.

Przejazd do Pragi – zwiedzanie miasta; spacer przez Placu Wacława z pomnikiem patrona Czeskiej Republiki i Muzeum Narodowym. Perła secesji ; Obecni dum, Uniwersytet Karola, Rynek Staromiejski  pomnikiem Jana Husa,  ratuszem i Zegarem Orloj. Obiadokolacja w restauracji. Spacer przez kamienny, XIV wieczny Most Karola, mostek zakochanych, ściana Johna Lennona. Powrót do hotelu, nocleg.

2 dzień

Śniadanie. Przejazd do Muzeum Techniki (kolekcja parowozów, samochodów, samolotów, okazałą kolekcję rowerów i motocykli, urządzeń AGD, ekspozycja górnictwa, wystawa poświęcona astronomii…). Przejazd na wzgórze z Hradczanami; Klasztor na Strachowie, Plac Loretański
z Pałacem Czerninów i kościołem z domkiem Santa Casa, Plac Hradczański z Pałacem Arcybiskupim, Zamkiem Praskim i  Katedrą św. Wita, ulica Nerudowa – czas wolny. Kościół Karmelitański z ze słynną na całym świecie figurką praskiego Jezulatka. Obiadokolacja w restauracji. Wieczorny rejs statkiem po Wełtawie. Powrót do hotelu – nocleg.

.

3 dzień

Śniadanie. Wyjazd z Pragi. Przejazd …
wersja a) – do miasta Ardszpach. Zwiedzanie Narodowego Rezerwatu Przyrody „Skały Ardszpasko – Teplickie” po stronie czeskiej. To piaskowcowy płaskowyż należący do najbardziej rozległych zwartych masywów skalnych nie tylko w Czechach, ale i w całej Europie Środkowej. Wędrówka przez głębokie i chłodne skaliste wąwozy, zdobione pięknymi formami skalnymi o niepowtarzanych kształtach  oraz wieloma jeziorkami.
wersja b) – w krainę Morawskiego Krasu k/Brna zwiedzanie pięknej Jaskini Punkviovej  z urokliwą Przepaścią Macochy – spływ łódkami korytem rzeczki Punkvi.
Wyjazd w drogę powrotną,  powrót w późnych godzinach nocnych.

 

 Cena: 499 zł/os  zł  przy min 40 uczestnikach

 

Cena obejmuje : 2 noclegi  w Pradze /pokoje 2-4-osobowe z łazienkami/, wyżywienie: 2 śniadania, 2 obiadokolację, usługi pilota na całej trasie-przewodnika w Pradze,  transport komfortowym autokarem, ubezpieczenie NNW, KL,

 Powyższa koszty nie obejmują biletów wstępu; 500 CZK (ok. 85,-zł)

Drukuj ofertę

Rezerwuj Teraz!