Czas trwania: 1 dzień
Lokalizacja: Polska (wyc. szkolna)
Rezerwuj Teraz!

ENERGYLANDIA
RODZINNY PARK ROZRYWKI W ZATORZE
– wycieczka szkolna 1 dzień- 

   Park ENERGYLANDIA zlokalizowany jest w pięknej i malowniczej okolicy, w miejscowości Zator, na granicy dwóch największych aglomeracji południa, Śląska i Małopolski, niespełna pół godziny drogi z Katowic i Krakowa.

Energylandia to pierwszy prawdziwy Park Rozrywki, oferujący swoim klientom usługi na najwyższym, światowym poziomie, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych.

Jest to potężny kompleks, w którym na ogromnej przestrzeni 26 hektarów znajduje się ponad 30 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, a kończąc na tych dla najmłodszych.

Bardzo istotny i ważny jest fakt, że w Energylandii, kupując JEDEN BILET WSTĘPU, możesz korzystać z wszystkich urządzeń i atrakcji, do woli i bez limitu.

Cena: zapytaj o szczegóły w biurze

Cena zawiera: transport, opiekę pilota, ubezpieczenie NNW, frytki + cola
Cena nie zawiera: dwudaniowego zestawu obiadowego. Zestaw ten będzie zawierał następujące menu: rosół  z makaronem, kotlet schabowy drobiowy panierowany + frytki + surówka z marchewki, napój Pepsi 0,25 l, cena: 20 zł / os

Organizator: B.T. Barbara Travel

Drukuj ofertę

Rezerwuj Teraz!