Czas trwania: 09 wrz 2023 - 18 wrz 2023
Cena: 2125 PLN
Rezerwuj Teraz!

CZARNOGÓRA
Wczasy autokarowe

Termin: 09. – 18.09.2023r.

 Cena: 2125 zł/os  /cena obliczona dla 43 osób

Program wycieczki:                    

I dzień:  Zbiórka w godzinach porannych i wyjazd . Przejazd przez Węgry  na nocleg tranzytowy do Serbii. Po drodze zwiedzanie Szegedu. Dojazd do hotelu, zakwaterowanie i nocleg.

II dzień: Śniadanie. Kontynuacja przejazdu do Czarnogóry,na trasie malownicze krajobrazy:  Kanion Tara – najdłuższy i najgłębszy w Europie. Przejazd do Canj,po drodze zobaczymy byłą stolicę Czarnogóry Podgoricę dawniej Titigrad, zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja i nocleg.

III dzień: Śniadanie.Przejazd do  Budvy ,zwiedzanie  Perły Czarnogóry, najważniejsze zabytki: Starówka, katedra św. Jana, pozostałości starożytnych budowli i średniowiecznych kaplic. Czas wolny na plażowanie. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IV dzień:  Śniadanie.Pobyt wypoczynkowy na Czarnogórskiej Riwierze. Obiadokolacja. Nocleg.

V dzień:  Śniadanie. Przejazd nad Zatokę Kotorską –największy i najgłębszy fiord południowej Europy (posiada cechy norweskich fiordów), zwiedzanie Kotoru, spacer po urokliwych, wąskich i krętych uliczkach zabudowa mieszkalna z XIV/XVII oraz Katedra św. Trifona patrona miasta, (W uznaniu wyjątkowej wartości historycznej części Kotoru został on w roku 1979 wpisany na listę światowego dziedzictwa kulturalnego UNESCO.) Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg

VI dzień: Śniadanie. Wypoczynek i relaks na plaży. Czas wolny na zakupy i kawę w lokalnych restauracjach.Powrót do hotelu na obiadokolację i nocleg.

VII dzień:  Śniadanie. Przejazd i  zwiedzanie ruin Starego Baru słynnego targu. Powrót do hotelu,obiadokolacja i nocleg .

VIII dzień: Śniadanie. Czas wolny na odpoczynek na jednej z najpiękniejszych plaż Czarnogóry – Slovenska Plaża.W godzinach popołudniowych, przejazd od dawnej stolicy Czarnogóry, Cetynii spacer po mieście z licznymi zabytkami. Powrót do hotelu, obiadokolacja, nocleg.

IX dzień:  Śniadanie. Wykwaterowanie. Przejazd na nocleg tranzytowy do Serbi, po drodze Medjugorie – miejsca kultu religijnego Bośni i Hercegowiny, gdzie w 1981 roku objawiła się Matka Boska. Zwiedzanie, w programie m.in. Sanktuarium, Kościół Parafialny św. Jakuba, wejście na Górę Objawień . Dojazd do Serbii. Zakwaterowanie w hotelu, obiadokolacja ,nocleg.

X dzień: Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną do Polski. Zakończenie wycieczki w godzinach wieczornych

Świadczenia:

  • Autokar klasy LUX
  • Wyżywienie wg. Programu
  • Zakwaterowanie w hotelach 3***
  • Opieka pilota, przewodnika
  • Ubezpieczenie NNW

Bilety do zwiedzanych obiektów uczestnicy pokrywają we własnym zakresie.

  • miejsca w autokarze są przydzielane zgodnie z kolejnością zgłoszeń

 

Drukuj ofertę
Rezerwuj Teraz!