Czas trwania: 11 dni
Lokalizacja: Chorwacja (obóz)
Cena: od 1999 PLN
Rezerwuj Teraz!

 

CHORWACJA – DRVENIK

Obóz młodzieżowy wiek 13 – 18 lat

 

 

DRVENIK – urocze miasteczko turystyczne położone w południowej części Riwiery Makarskiej. Ulokowany pomiędzy dwoma zatokami, Donje Vala i Gornaja Vala, w otoczeniu szczytów masywu Biokovo, gwarantuje turystom możliwość spędzenia urlopu w niezwykle przyjemny sposób.

PENSJONAT HERCEG **/***
Położenie: kompleks trzech budynków położonych około 150 m od morza i 30 km od Makarskiej.
Zakwaterowanie: pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami (WC, prysznic), urządzone standardowo: szafa, toaletka z lustrem, krzesła, szafki nocne, lampki nad łóżkami. Większość pokoi z balkonami lub dostępem do tarasu i widokiem na morze, klimatyzacja w cenie.
Do dyspozycji: stoły do gry w ping-ponga, świetlica, duży taras. Około 200 m od pensjonatu na terenie szkoły znajdują się betonowe boiska do gry w piłkę.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie (śniadania kontynentalne wzmocnione, lunch, ciepła kolacja). Suchy prowiant na drogę powrotną. Turnus rozpoczyna się obiadem, a kończy śniadaniem.

 

PROGRAM:

1 dzień: Wyjazd wg rozkładu jazdy, przejazd do Chorwacji.

2 dzień: Przyjazd do Drvenika w godzinach południowych, lunch, zakwaterowanie od godz. 14.00, zapoznanie z hotelem i okolicą, kolacja, nocleg.

3 – 10 dzień: Realizacja programu:

plażowanie i kąpiele morskie pod opieką ratownika, piesze wycieczki po okolicy (szlaki turystyczne poprowadzone są wzdłuż malowniczych klifów), zajęcia animacyjne w hotelu i na plaży; zajęcia sportowo – rekreacyjne: tenis stołowy, badminton, siatkówka; możliwość korzystania z wycieczek fakultatywnych: Dubrownik – ok. 45 EUR, Split i Omiś – ok. 35 EUR, Medjugorie i Wodospady Kravica – ok. 35 EUR, rejs promem na wyspę Korcula – ok. 30 EUR, Rafting – 35 EUR;

10 dzień: Po śniadaniu złożenie bagaży, wypoczynek, pobranie suchego prowiantu na drogę powrotną. Wyjazd w godzinach wieczornych, przejazd do Polski.

11 dzień: Powrót w godzinach popołudniowych.

Termin

Cena

03.07 – 13.07.2020

1 999 zł + dojazd antenowy
+ 20 Euro

11.07 – 21.07.2020

1 999 zł + dojazd antenowy
+ 20 Euro

19.07 – 29.07.2020

1 999 zł + dojazd antenowy
+ 20 Euro

 
Cena obejmuje:
przejazd autokarem klasy LUX; 8 noclegów w pokojach z łazienkami; wyżywienie: 3 posiłki dziennie, suchy prowiant na drogę powrotną; opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, ratownika, chorwacką opiekę medyczną; ubezpieczenie (NNW, KL, bagaż, CP), obowiązkowa składa na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

Dodatkowo płatne: obowiązkowa taksa klimatyczna 20 EUR/os.; kaucja zwrotna 15 EUR/os.; wycieczki fakultatywne oraz własne wydatki; dopłata do wyjazdów antenowych, obiady w czasie podróży ok. 5 EUR/posiłek; ubezpieczenie od kosztów rezygnacji
Uwagi: Zakwaterowanie w hotelu od godz. 14.00, wykwaterowanie do godz. 10.00. Turnus rozpoczyna się obiadem w hotelu i kończy śniadaniem + suchy prowiant. Uczestnik zobowiązany jest do posiadania dowodu tożsamości lub paszportu ważnego minimum pół roku. Proponowane kieszonkowe około 100 EUR + opłaty za wybrane wycieczki fakultatywne. W drodze na opłacenie posiłków przydatne drobne pieniądze. Koniecznie zabrać nakrycie głowy, krem z filtrem UV, ręcznik i obuwie plażowe. Obowiązkowo posiadanie karty EKUZ.

 

KOD:PR

Drukuj ofertę
Rezerwuj Teraz!